Pagalba, I-V 9-18 » info@flymaster.lt

Pigūs skrydžiai į Tolimus kraštus

 

Flymaster.LT Privalumai

728 aviakompanijų skrydžių kainos vienoje vietoje. Išsirinkite pigiausią!

Saugus atsiskaitymas

Apmokėjimas per Swedbank, SEB ir kitus bankus arba Visa/MasterCard.

Bilietai per 3 minutes

Tiek vidutiniškai užtrunka rezervuoti lėktuvo bilietus Flymaster.LT portale.

Aptarnavimas 24/7

Išsamios konsultacijos ir profesionali pagalba telefonu ir el. paštu.

Lėktuvų bilietai į Tolimus kraštus

Pigūs skrydžiai į Bankoką

Bankokas – tai netik paprastas miestas, tai miestas, kuris vilioja tave viskuo. Bankokas vienu metu gali būti netvarkingu ir prabangiu, apgailėtinu ir didingu, senoviniu ir šiuolaikiniu..

Pigūs skrydžiai į Dubajų

Liberalus ir kosmopolitinis emiratas Dubajus džiūgina savo svečius stabiliais saulės spinduliais ir švariu vandeniu, stebina nepakartojama architektūra ir siūlo masę aktyvaus poilsio galimybių bei pramogų. Naktinis gyvenimas sodrus ir įvairiapusiškas.

Pigūs skrydžiai į Džakartą

Džakarta – triukšmingos gatvės, chaosas ir nuolatinis karštis ištisus metus. Miestas patinka nevisiems, bet vis dėl to, daugumos nuomone, jo atmosfera nepakartojama.

Pigūs skrydžiai į Manilą

Manila – 18 miestų konglomeratas, formuojantis viena metropolį. Centrinį miestą žmonės vadina Metro-Manila. Ten galima pavakarieniauti kavinėje ir pasijusti tarsi senojoje Ispanijoje.

Pigūs skrydžiai į Marakėšą

Marakešas – senovinė Maroko sostinė. Iki Kasablankos nuo čia apie 3,5 – 4 val kelio, iki Agadiro – maždaug tiek pat. Nors miestas įsikūręs nepakrantėje, vistiek iš visų pasaulio kraštų turistai atvažiuoja čia poilsiauti.

Pigūs skrydžiai į Pekiną

Pekinas – Kinijos Liaudies Respublikos sostinė, vienas iš seniausių ir gražiausių šalies miestų. Pekinas – kultūrinė sostinė, svarbiausias politinis, ekonominis ir mokymo centras.

Pigūs skrydžiai į Rio de Žaneirą

Rio de Žaneiras – tikrai vienas iš gražiausių mūsų planetos miestų. Pramogos, architektūra, platus paplūdimiai palei Atlanto vandenyną...

Pigūs skrydžiai į Šanchajų

Šiuolainis Šanchajus – begaliniai dangoraižiai, kvapą gniaužiančios pramogos, žybančios reklamos, aukštos klasės viešbučiai, romantiški restoranai, nesibaigiantys prekybos centrai bei istoriniai paminklai.

Pigūs skrydžiai į Singapūrą

Singapūras tai šalis Pietryčių Azijoje, kur Rytai susitinka su Vakarais. Singapūras tapo nepriklausoma respublika prieš savo valią, kai 1965 metais dėl konfliktų tarp kiniečių ir malajų nauja valstybė Malaizija atskyrė Singapūrą kaip nepriklausomą šalį.

Pigūs skrydžiai į Tokiją

Tokijas – jaunas miestas, nes jam tik apie 400 metų. Per visą istoriją miestas pergyveno daug gaisrų, žemės drebėjimų, karų, galu gale pakeitė savo vardą ir veidą.