Pagalba, I-V 9-18 » info@flymaster.lt

Pigūs skrydžiai į Malmę

 

Apie miestą

Malmė – provincijos Skonė centras – vienas iš turtingiausių ūkininkavimo regionų Švedijoje. Malmė – nedidelis, draugiškas miestelis, kuriame bet ką galima pasiekti pėsčiomis. Visai nesenai miestas “atkovojo” žemę prie jūros ir joje pastatė naujus, įdomios architektūros kvartalus.

Lankytinos vietos

  • Malmės muziejai
  • Malmė – menų miestas, čia randasi keli muziejai ir pasaulinio lygio galerijos. Malmechus rūmuose ((Malmöhus Slott) randasi žymiausi miesto muziejai: Menų (Malmö Konstmuseum), Miesto ir Istorijos muziejai. “Malmės muziejai” - vienijanti organizacija apjungia, taip pat, “Jūros muziejų ir Mokslo ir technikos muziejų” ir keletas kitų.
  • Malmės Meno galerija (Malmö Konsthall) – viena iš didžiausių Europoje šiuolaikinio meno kolekcijų. Be to, iš viso mieste yra apie 50 galerijų.

Faktai apie Malmę

  • Malmėje gyvena daugiau nei 280 tūkst. žmonių.

Kainos

KavinėsKaina
Trijų patiekalų pietūs dviems, vidutinio lygio restorane43.44 €
McDonalds kompleksas7.06 €
Vietinis alus (0.5 litro)5.97 €
Puodelis kapučino3.14 €
Coca-cola (0.33 litro)1.38 €
Vanduo (0.33 litro)1.34 €
TransportasKaina
Vienkartinis bilietas visuomeniniam transportui2.17 €
Taksi, įsėdimas4.98 €
Taksi, už 1km1.04 €
Benzinas (1 litras)1.54 €

Nacionalinė valiuta – Švedijos krona (SEK)

Tarptautinis telefono kodas - +46

Malmės oro uostas - Malme (MMX) airport. Į Malmes oro uostą iš Vilniaus skraido "Wizz Air".

Malmes viešasis transportas

  • Kaip nusigauti iki Malmės
  • Prie Malmės yra du oro uostai - Malmö Airport ir Copenhagen Airport (Kopenhagoje). Iki miesto iš Malmės oro uosto galima nusigauti taksi ar Flygbussarna autobusu, iš Kopenhagos oro uosto – traukiniu ar autobusu (pigiau).
  • Traukiniai iš Kopenhagos iki Malmės išvyksta nuo Kobenhavn H stoties (centrinė geležinkelio stotis), kelionės trukmė – 35 min. Greitasis traukinys X2000 jungia Malmę su Stokholmu, kelionės trukmė – 4,5 val. Be to, kas valandą išvyksta traukiniai iki Helsingborgo ir Geteborgo (per Oslą), bei naktiniai traukiniai iki Berlyno (kiekvieną naktį, ar kas antrą priklausomai nuo sezono).

Kiti skrydžiai