Pagalba, I-V 9-18 » info@flymaster.lt

Pigūs skrydžiai į Prancūziją

 

Flymaster.LT Privalumai

728 aviakompanijų skrydžių kainos vienoje vietoje. Išsirinkite pigiausią!

Saugus atsiskaitymas

Apmokėjimas per Swedbank, SEB ir kitus bankus arba Visa/MasterCard.

Bilietai per 3 minutes

Tiek vidutiniškai užtrunka rezervuoti lėktuvo bilietus Flymaster.LT portale.

Aptarnavimas 24/7

Išsamios konsultacijos ir profesionali pagalba telefonu ir el. paštu.

Lėktuvų bilietai į Prancūziją

Mūsų svetainėje pigiausi aviabilietai į Prancūziją ir lėktuvų bilietai iš Prancūzijos. Skrydžiai į Prancūzija iš Vilniaus, Kauno, Palangos bei Rygos. Pašėlusiu greičiu besivystanti Flymaster kompanija siūlo Jums pigių skrydžių į Prancūziją. Pigūs lėktuvo bilietai į Prancūziją - mes garantuojame nuostabų poilsį! Abejojate, kad neužteks lėšų? Norite poilsiauti su visa šeima? Drąsiau! Flymaster komanda parinks Jums pigių lėktuvo bilietų į Prancūziją, atsižvelgiant į bet kuriuos jūsų kriterijus.

Apie Prancūziją

Prancūzijoje yra viskas! Pasakyta drąsiai, bet teisingai. Spręskite patys: Paryžiuje galima kraustytis iš proto dėl kavos su kruasanais, važinėti po architektūros parodas, muziejuose mėgautis impresionizmu – arba tiesiog sedėti ant suoliuko meniškiausioje Prancūzijos gatvėje Monmartro ir stebėti praeivius.

Nicoje - degintis šalia “žvaigždžių”, laimėti Monte Karle ir išleisti viską viename iš geriausių restoranų Prancūzijoje Kanuose. Korsikoje Prancūzija siūlo paragauti nepakartojamo sūrio, saulės; Bretanės arba Aquitaine talasoterapijos centruose – įsikrauti sveikatos, o Luaros pilyse – sužaisti princą ir princėsę. Ir galu gale, Burgundijos ir Bordo vietovėse Prancūzija siūlo savo keliautojams išgerti nuostabaus vyno.

Prancūzijos lankytinos vietos

6 dalykai, kuriuos reikia nuveikti Prancūzijoje:

Kainos Prancūzijoje

KavinėsKaina
Trijų patiekalų pietūs dviems, vidutinio lygio restorane50.05 €
McDonalds kompleksas7.51 €
Vietinis alus (0.5 litro)5.01 €
Puodelis kapučino2.63 €
Coca-cola (0.33 litro)2.4 €
Vanduo (0.33 litro)1.59 €
TransportasKaina
Vienkartinis bilietas visuomeniniam transportui1.58 €
Taksi, įsėdimas3 €
Taksi, už 1km1.3 €
Benzinas (1 litras)1.54 €

Nacionalinė valiuta – Euro

Tarptautinis telefono kodas - +33

Prancūzijos oro uostai

Prancūzijos viešasis transportas

Prancūzijos viešasis transportas – šiuolaikinis, nebrangus ir labai komfortiškas. Kelių ir geležinkelių infrastruktūros tankis - aukščiausias visoje Europoje.

Traukinys – populiariausia transporto priemonė Prancūzijoje. Traukinys gali nuvežti į bet kurį šalies kampelį: iš Antverpeno iki Briuselio galima nuvažiuoti per 40 minučių, iki Gento per pusvalandį, iki Briugės per 55 minučių. Traukiniai kursuoja tiksliai pagal tvarkaraštį, yra labai patogūs, aukščiausios klasės.

Kiti skrydžiai