Pagalba, I-V 9-18 » info@flymaster.lt

Pigūs skrydžiai į Portugaliją

 

Flymaster.LT Privalumai

728 aviakompanijų skrydžių kainos vienoje vietoje. Išsirinkite pigiausią!

Saugus atsiskaitymas

Apmokėjimas per Swedbank, SEB ir kitus bankus arba Visa/MasterCard.

Bilietai per 3 minutes

Tiek vidutiniškai užtrunka rezervuoti lėktuvo bilietus Flymaster.LT portale.

Aptarnavimas 24/7

Išsamios konsultacijos ir profesionali pagalba telefonu ir el. paštu.

Lėktuvų bilietai į Portugaliją

Ieškote pigių lėktuvo bilietų į Portugaliją? Nuostabu, Flymaster komanda jums padės! Paieškos sistemoje yra tūkstantis pigių skrydžių. Mes parinksime jums tinkantį variantą. Aviabilietai į Portugaliją internetu.

Apie Portugaliją

Portugalija garsėja netik turtinga istorija, bet ir virtuve (svarbiausia tai, kad Portugalijos vynas nepamirštamas). Taip pat čia puikūs viešbučiai su aukščiausios klasės aptarnavimu, žemas nusikalstamumas, šiltas, švelnus klimatas ir begalybė įvairių pramogų. Taigi, į Portugaliją gali vykti kiek paplūdimių mėgėjai, istorijos patriotai, patyrę nardytojai, tiek pašėlusio naktinio gyvenimo mylėtojai ir tiesiog mėgstantis skaniai pavalgyti ir išgerti. Vienintelis dalykas – visi šie keliautojai turėtų būti pasiturintys. Kol kas Portugalija ne tokia populiari, todėl keliautojai ją pasirenka jau po Ispanijos, Prancūzijos bei Italijos, kadangi bando surasti kažko naujo.

Sostinė - Lisabona.

Didieji miestai ir kurortai - Portas, Koimbra, Braga, Evora, Faras, Obidos, Setubalis.

Kelionės į Portugaliją

Pagal saulėtų dienų skaičių tarp Europos šalių Portugalija neabejotinai pirmauja. Turistus laukia nuostabūs viešbučiai, paplūdymiai bei pasakiškos salos. Portugalija – ideali vieta paplūdimio poilsiui, vandens sportui, golfui ir turtingos, senovinės kultūros pažinimui.

Didžiausias ir svarbiausias Portugalijos miestas – Lisabona, taip pat sostinė, svarbiausias šalies uostas bei pramonės centras. Lisabonoje gyvena apie 2,7 mln.žmonių, visoje Portugalijoje apie 10,6 mln.žmonių, iš kurių 99% - portugalai. Valstybinė kalba – portugalų.

Portugalijoje subtropinis Viduržemio jūros klimatas. Šiaurėje vyrauja jūrinis klimatas. Vasara sausa ir saulėta, bet nekaršta (vidutiniška temperatūra +20C, kalnuose – apie +18C laipsnių), žiema lietinga (temperatūra svyrauja nuo +4C iki +10C laipsnių). Pietuose šilta ir sausa. Vidutiniška sausio temperatūra +7C, liepos +23C laipsnių. Vandens temperatūra vasarą siekia +23C laipsnių.

Turistų numylėtinė Lisabona garsėja muziejais bei parkais. Joje esanti didžiausia Portugalijos galerija - Nacionalinis senovės meno muziejus tikrai yra populiariausias tarp turistų. Rekomenduojama apsilankyti Lisabonos zoologijos sode, Lisabonos jūros muziejuje, Lėlių muziejuje. Keliaudami po visą šalį pamatysite nenusakomą Portugalijos grožį. Užsukite į įspūdingą viduramžių miestelį – Marvao, Obidos miestą, Kelušo rūmus, Mafro rūmus ir pagaliau pasigrožėkite įspūdingu Duero upės slėniu.

Portugalijos lankytinos vietos

Kainos Portugalijoje

KavinėsKaina
Trijų patiekalų pietūs dviems, vidutinio lygio restorane30.05 €
McDonalds kompleksas5.48 €
Vietinis alus (0.5 litro)1.53 €
Puodelis kapučino0.89 €
Coca-cola (0.33 litro)0.95 €
Vanduo (0.33 litro)0.9 €
TransportasKaina
Vienkartinis bilietas visuomeniniam transportui1.5 €
Taksi, įsėdimas3.29 €
Taksi, už 1km0.5 €
Benzinas (1 litras)1.63 €

Nacionalinė valiuta – Euro

Tarptautinis telefono kodas - +351

Portugalijos oro uostai

Portugalijos viešasis transportas

Skrydžiai į Portugalijos miestus