Pagalba, I-V 9-18 » info@flymaster.lt

Pigūs skrydžiai į Olandiją

 

Flymaster.LT Privalumai

728 aviakompanijų skrydžių kainos vienoje vietoje. Išsirinkite pigiausią!

Saugus atsiskaitymas

Apmokėjimas per Swedbank, SEB ir kitus bankus arba Visa/MasterCard.

Bilietai per 3 minutes

Tiek vidutiniškai užtrunka rezervuoti lėktuvo bilietus Flymaster.LT portale.

Aptarnavimas 24/7

Išsamios konsultacijos ir profesionali pagalba telefonu ir el. paštu.

Lėktuvų bilietai į Olandiją

Ieškote pigių lėktuvo bilietų į Olandiją (Nyderlandai)? Flymaster kompanija padės surasti pigiausių lėktuvų bilietų į Olandiją (Nyderlandus)iš Vilniaus, Kauno, Palangos bei Rygos. Mes padėsime palyginti lėktuvų bilietų kainas ir išrinkti pigiausius aviabilietus į Olandiją. Aviabilietai į Nyderlandus internetu.

Apie Olandiją

Pirmos asociacijos išgirdus žodį Nyderlandai? Tai senieji malūnai, spalvingos tulpės, "legalizuota" marihuana, „raudonųjų žibintų“ gatvės ir juokingi mediniai batai. Iš tikrųjų Nyderlandai daug daugiau – tai viena iš meniškiausių valstybių Vakarų Europoje. Čia stebuklinga gamta, nepakartojamos pilys, senoviniai miestai. Ir nepaisant to, kad bilietai į Olandiją palyginus su kitomis šalimis brangesni, vis tiek, pavyzdžiui, Amsterdamo viešbučiai visada perpildyti. Čia atvyksta nemažai turistų vidutinio amžiaus – apie 30 metų ir daugiau. Taip pat pasiturintys jaunuoliai, kurių dėka Nyderlandai esti viena iš populiariausių jaunimo šalių, juk čia kvepia laisve, kurios kvapas labia primena “žole”…

Olandijos lankytinos vietos

Nyderlandų lankytinos vietos – viduramžių namai, įdomios architektūros katedros, rotušės, universitetai, rinkos, kanalai, nuostabūs muziejai ir t.t.

Leideno «Must-see» - Leideno Universitetas, 17 amžiaus Stathauso fasado dalis, senasis žuvų turgus Vismarkt, Korenbersbreh – tiltas su mediniu klasikinio stiliaus portu, Nacionalinis Senienų muziejus , Etnografinis muziejus, medinė koplyčia Houhlan-dse Kirk, protestantų bažnyčia Piterskerk, Nacionalinis istorijos mokslo muziejus.

Zandame (20 km į šiaurę nuo Amsterdamo), būtina aplankyti Petro I namely bei architektūros muziejų po atviru dangumi - "Zandamas 17-ajame amžiuje." Netoli nuo Zandamo išsidėstęs vienintelis miestas pasaulyje, kuriame yra išlikę iki mūsų dienų viduramžių sūrio mugės.

Kainos Olandijoje

KavinėsKaina
Trijų patiekalų pietūs dviems, vidutinio lygio restorane60.19 €
McDonalds kompleksas7.22 €
Vietinis alus (0.5 litro)3.85 €
Puodelis kapučino2.34 €
Coca-cola (0.33 litro)2.11 €
Vanduo (0.33 litro)1.77 €
TransportasKaina
Vienkartinis bilietas visuomeniniam transportui2.66 €
Taksi, įsėdimas5.03 €
Taksi, už 1km1.95 €
Benzinas (1 litras)1.75 €

Nacionalinė valiuta – Euro

Tarptautinis telefono kodas - +31

Olandijos oro uostai:

Olandijos viešasis transportas

Kiti skrydžiai