Pagalba, I-V 9-18 » info@flymaster.lt

Pigūs skrydžiai į Olesiundą

 

Apie miestą

Olesiundo istorija – štai kur įrodymas, kad nebūna blogo be gero, jei ne 1904 metų viską naikinantis gaisras, kuris vėliau tapo populiaraus, ryškaus, neordinarinio ir net trupurėli pasakiško Ar Nuvo stiliaus įsikūnijimas. Šiandieną Olesiundas – norvegų nuomone, pas gražiausias šalies miestas. Miesto populiarumas taip pat susijęs su jo randimosi vietove: kelias į Geirangerio fjordą, kuris yra UNESCO Pasaulio paveldo sąraše, guli per Olesiundą.

Lankytinos vietos

Miesto ekskursinis tramvajus. Startuojant nuo Karalienės Soni aikštės (Dronning Sonjas Plass), tramvajus keliauja per įdomiausias miesto vietas, pastatus Ar Nuvo stiliuje ties Borgun-fjordą ir kyla aukštyn į Akslos stebėjimo aikštelę. Kelias atgal per vienintelį po 1904 metų gaisro išlikusį pastatą, miesto parką ir baigiasi prie Karalienės Soni aikštės (toje pat vietoje, kur kelionė prasidėjo).

Atlantic okeanariumas. Jeigu norėtumėte pamatyti tikrus pingvinus bei pasinerti į nepakartojamą povandeninį Norvegijos krantų pasaulį, jūs neabejotinai turėtumėte apsilankyti Olesiundo okeanariume. Kasdien 13 valandą į didžiausią akvariumą nusileidžia naras ir visos žuvys valgo tiesiai iš jo rankų. O 15 valandą, nuo birželio iki rugpjūčio ir kitų mėnesių savaitgaliais bet kuris okeanariumo lankytojas asmeniškai gali pamaitinti jūros gyventojus.

Faktai apie Olesiundą

  • Olesiunde gyvena daugiau nei 50 tūkst. žmonių.

Kainos

KavinėsKaina
Trijų patiekalų pietūs dviems, vidutinio lygio restorane95.70 €
McDonalds kompleksas10.47 €
Vietinis alus (0.5 litro)10.17 €
Puodelis kapučino4.19 €
Coca-cola (0.33 litro)4.19 €
Vanduo (0.33 litro)2.99 €
TransportasKaina
Vienkartinis bilietas visuomeniniam transportui3.59 €
Taksi, įsėdimas5.02 €
Taksi, už 1km1.11 €
Benzinas (1 litras)1.73 €

Nacionalinė valiuta – Norvegijos krona

Tarptautinis telefono kodas - +47

Olesiundo oro uostas - Vigra airport. Į Olesiundo oro uostą iš Vilniaus skraido "Wizz Air".

Olesiundo viešasis transportas

  • Autobusai, taxi.

Kiti skrydžiai