Pagalba, I-V 9-18 » info@flymaster.lt

Pigūs skrydžiai į Bergeną

 

Apie miestą

Bergenas – savo istorija bei tradicijomis visame pasaulyje žinomas miestas stebina ne tik vaizdingomis vietovėmis, kultūriniais, istoriniais paminklais, bet ir audringu miesto gyvenimu.

Lankytinos vietos

Briugenas - įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Ši vieta – žymiausia Norvegijoje viduramžių gyvenvietė. 400 metų bėgyje Briugeno kvartalas buvo valdomas Hanzos pirklių. Dabar čia randamas Hanzos muziejus, be to, yra išlikę Šiotstiuene (Shёtstyuene) - Hanzos surinkimo salės.

Bergeno galerijose yra nuostabi paveikslų kolekcija. Ten pat randamas Menų muziejus, kuriame surinkta unikali Edvardo Muncho darbų kolekcija. Be to, čia yra Bergeno šiuolaikinio meno centras bei Vakarų Norvegijos taikomojo– dekoratyvinio meno muziejus.

Kitos lankytinos vietos: Briugeno muziejus, Šv. Marijos bažnyčia, Teta muziejus, Karalienės rezidencija bei Hokonschalen (Hokonskhallen) priimamoji salė, Flioibanen (Fløibanen) funikulierius ir Žuvies

Faktai apie Bergeną

  • Bergene gyvena daugiau nei 260 tūkst.žmonių.

Kainos

KavinėsKaina
Trijų patiekalų pietūs dviems, vidutinio lygio restorane92.71 €
McDonalds kompleksas10.77 €
Vietinis alus (0.5 litro)8.67 €
Puodelis kapučino4.55 €
Coca-cola (0.33 litro)3.37 €
Vanduo (0.33 litro)2.98 €
TransportasKaina
Vienkartinis bilietas visuomeniniam transportui3.47 €
Taksi, įsėdimas5.02 €
Taksi, už 1km1.11 €
Benzinas (1 litras)1.81 €

Nacionalinė valiuta – Norvegijos krona

Tarptautinis telefono kodas - +47

Bergeno oro uostas - Bergen Airport. Iš Vilniaus į Bergeną skraido Wizz Air.

Bergenos viešasis transportas

  • “Bergen Card” kortelė – su ja nemokamai galima važinėti autobusais per visą miestą, aplankyti vos ne visus muziejus bei visas lankytinas vietas. Be to, su „Bergen Card“ yra taikomos nuolaidos įvairiems kultūriniams objektams bei renginiams. Kortelė, taip pat, garantuoja jums nuolaidą automobilių stovėjimo aikštelėje.

Kiti skrydžiai