Pagalba, I-V 9-18 » info@flymaster.lt

Pigūs skrydžiai į Kroatiją

 

Flymaster.LT Privalumai

728 aviakompanijų skrydžių kainos vienoje vietoje. Išsirinkite pigiausią!

Saugus atsiskaitymas

Apmokėjimas per Swedbank, SEB ir kitus bankus arba Visa/MasterCard.

Bilietai per 3 minutes

Tiek vidutiniškai užtrunka rezervuoti lėktuvo bilietus Flymaster.LT portale.

Aptarnavimas 24/7

Išsamios konsultacijos ir profesionali pagalba telefonu ir el. paštu.

Lėktuvų bilietai į Kroatiją

Ieškote pigių lėktuvo bilietų į Kroatiją? Kas gi nenorėtų pasimėgauti poilsiu Kroatijoje? Flymaster suteikia Jums tokia galimybę, atsižvelgus į visus jūsų kriterijus. Pigūs aviabilietai į Kroatiją – tai įmanoma! Skambinkite, rašykite ir mūsų komanda visada suteiks Jums reikalingos informacijos. Pigūs skrydžiai į Kroatiją – kur gi dar, jei ne Flymaster kompanijoje?

Apie Kroatiją

Auksinės taisyklės „Arčiau gamtoms“ Kroatijoje laikosi kiekvienas – bet visi skirtingai. Kažkas mėgaujasi nepakartojama šalies ekologija: švaria jūra ir paplūdimiais, kur vietoj skėčių – pušys, o pakrantės vandenys skaidrūs kaip stalo vanduo. Kažkas pasirenka gydomąją žemės ir vandens galią – Kroatijoje apie 20 mineralinių šaltinių ir kažkas važiuoja čia norėdami tiesiog atsiriboti nuo civilizacijos ir susilieti su gamta.

Sostinė - Zagrebas.

Kroatijos lankytinos vietos

Nacionalinis parkas Krka garsėja savo konjonu, kuriuo leidžiantis galima pamatyti ežerų, dvylikos metrų krioklį bei vidury negyvenamos salos Pranciškonų vienuolyną. Taip pat labai populiari esti kelionė į nacionalinį parką (Plitvicų ežerai), kurie yra vaizdingiausi visoje Europoje.

Zagrebas – garsėja išsaugotomis tvirtovių sienomis, kurias savo laikais ir taip nesugebėjo sugriauti turkai, taip pat Kroatijos universitetu ir vyšnių likeriu "Maraschino".

Taip pat labai populiarūs: Zadaro Archeologinis muziejus, nuostabus Nacionalinis muziejus, Jūrų muziejus ir Etnologijos muziejus sename sargybiniame bokšte.

Kainos Kroatijoje

KavinėsKaina
Trijų patiekalų pietūs dviems, vidutinio lygio restorane26.57 €
McDonalds kompleksas4.61 €
Vietinis alus (0.5 litro)1.82 €
Puodelis kapučino1.18 €
Coca-cola (0.33 litro)1.53 €
Vanduo (0.33 litro)1.19 €
TransportasKaina
Vienkartinis bilietas visuomeniniam transportui1.5 €
Taksi, įsėdimas1.84 €
Taksi, už 1km0.79 €
Benzinas (1 litras)1.4 €

Nacionalinė valiuta – Kroatijos kuna

Tarptautinis telefono kodas - +385

Kroatijos oro uostai

Kroatijos viešasis transportas

Kroatijos traukiniai labai patogūs ir kursuoja tiksliai pagal tvarkaraštį. Geležinkelis jungia visus didžiulius miestus, išskyrus Dubrovniką (šiuo atveju galima su traukiniu nusigauti iki Splito ir iki Dubrovniko nuvažiuoti autobusu). Linijose: Zagrebas - Splitas, Zagrebas - Osijekas, ir t.t. kursuoja greitieji expresai.

Autobusai – kursuoja reguliariai ir bilietų kainos žemos.

Taksi – dažniausiai užsakomas telefonu, atvyksta per 10-15 min. Mokėjimas atliekamas pagal skaitiklį, bet reikia pabrėžti, jog tai nepigiausias transportas.

Taip pat yra keltai, kurie dirba kaip turistiniai ir kaip maršrutinis taksi.

Kiti skrydžiai