Pagalba, I-V 9-18 » info@flymaster.lt

Pigūs skrydžiai į JAV

 

Flymaster.LT Privalumai

728 aviakompanijų skrydžių kainos vienoje vietoje. Išsirinkite pigiausią!

Saugus atsiskaitymas

Apmokėjimas per Swedbank, SEB ir kitus bankus arba Visa/MasterCard.

Bilietai per 3 minutes

Tiek vidutiniškai užtrunka rezervuoti lėktuvo bilietus Flymaster.LT portale.

Aptarnavimas 24/7

Išsamios konsultacijos ir profesionali pagalba telefonu ir el. paštu.

Lėktuvų bilietai į JAV

Flymaster.LT siūlo Jums patirti kvapą gniaužiančius nuotykius! Skambinkite, rašykite, teiraukitės ir mūsų profesionali komanda mielai padės Jums parinkti tinkamiausių skrydžių ir pigiausių lėktuvo bilietų į Ameriką! Pasirinkite maršrutą ir mes surasime Jums pigiausių lėktuvų bilietų į JAV iš Vilniaus, Kauno, Rygos, Varšuvos bei Palangos oro uostų. Dabar Flymaster siūlo savo klientams puikią galimybę poilsiui – pigūs lėktuvo bilietai į JAV. Tik čia pigiausi aviabilietai į JAV.

Apie JAV

Keliauti per JAV galima ištisus metus. Šioje šalyje viskas padaryta ir dirbama tik dėl žmonių. Šią turistinę kelionę pasirenka turistai įvairaus amžiaus ir svarbiausia įvairios finansinės padėties. Kasmet JAV vidutinis turistų skaičius išauga 20-30 %. Turistinę vizą į JAV dabar gauti lengva ir visi turai yra absoliučiai nebrangūs, taip dažniausiai galvoja JAV turistai. Juk visada galima parinkti tinkamiausią variantą savo piniginei.

Sostinė - Vašingtonas.

JAV Lankytinos vietos

Iš tikrųjų vienam apsilankymui lankytinų JAV vietų tikrai neužteks. Čia liks patenkinti ir triukšmo mėgėjai ir tylios gamtos numylėtojai.

Kapitolijus - Baltieji rūmai – Pentagonas – štai tos vietos, kurias būtinai reikia aplankyti Vašingtone. Taip pat pamatyti prezidentų memorialus bei Smithsonian intituto 13 muziejų ekspozicijas.

Niujorke būtina nukeliauti iki Laisvės statulos, apsilankyti “Metropoliteno” muziejuje, paskraidyti virš miesto ir nukeliauti į Atlantic City (tiesiog neįmanoma neišbandyti Casino lemties). Aišku, viskas kas siejama su azartiniais žaidimais – čia karaliauja Las Vegas!

Kainos Amerikoje

KavinėsKaina
Trijų patiekalų pietūs dviems, vidutinio lygio restorane33.22 €
McDonalds kompleksas4.8 €
Vietinis alus (0.5 litro)2.58 €
Puodelis kapučino2.7 €
Coca-cola (0.33 litro)1.18 €
Vanduo (0.33 litro)0.94 €
TransportasKaina
Vienkartinis bilietas visuomeniniam transportui1.48 €
Taksi, įsėdimas2.21 €
Taksi, už 1km1.15 €
Benzinas (1 litras)0.71 €

Nacionalinė valiuta – Jungtinių Valstijų doleris

Tarptautinis telefono kodas - +1

JAV oro uostai

JAV viešasis transportas

Vidiniai Aviareisai – pats patogiausias ir populiariausias transportas šalyje. Net pats mažiausias miestelis turi savo oro uostą ir kaip minimumas kelis reisus per dieną į didžiuosius megapolisus.

Autobusas – antras pagal populiarumą JAV viešasis transportas.

Skrydžiai į JAV miestus