Pagalba, I-V 9-18 » info@flymaster.lt

Pigūs skrydžiai į Sardiniją

 

Kelionės į Sardiniją

Jeigu užsieniečius atostogų metu traukia į Italiją, tai patys italai svajoja apie poilsį Sardinijoje. Sardinija – sala Viduržemio jūroje, pakankamai toli nuo gimtojo žemyno pakrantės ir stiptiai skiriantis netik gamta, bet ir kultūra. Visų pirmą, Sardinija – labai komfortiška poilsio vieta: daug ryškios, bet ne per karštos saulės, švari jūra bei jausmas, kai atsiskiri nuo kasdieniško civilizacijos gyvenimo.

Sardinija aiškiai kontrastuoja su kitais Italijos regionais. Tai paaiškina atsiskirimas nuo žemyno, nes, pavyzdžiui, Sicilija yra visiškai "prispausta" prie Italijos "bato" nosies. Sardinijoje gyvavo romėnai, ispanai, buvo net nepriklausomybės periodų. Tai parodo, nuo tų laikų išlikę paminklai ir pastatai. Aišku, neverta pamiršti ir apie senovinius amžius, kai saloje gyveno paslaptingos civilizacijos atstovai, nuo kurių sardams liko unikalus paveldas – archeologiniai paminklai – nuragai.

Lankytinos vietos

 • Alghero – kurortinis miestas garsioje Sardinijos Karalų pakrantėje.
 • Oristano – mietas, kuris kažkada buvo viduramžių laikų nepriklausomos Sardinojos sostine.
 • Santa Teresa di Gallura - miestas mylimas buriavimo sporto mėgėjų ir žinomas dėl savo įvairaus naktinio gyvenimo.
 • Costa Smeralda – prabanginių kurortų pakrantė – legenda. Įžymybių mėgstamiausia poilsio vieta, čia turizmo infrastruktūra pradėjo aktyviai plėtotis praėjusio amžiaus 70-iais.
 • Gulf of Orosei - Orosei pakrantė, skirtingai nei Costa Smeralda, nepriskirta kurortiniai zonai. Tai natūralaus rojaus kampelis, kuris turi paslėptus įlankų paplūdimius bei povandeninius urvus.
 • Isola Caprera - Garibaldi buvo taip įsimylėjęs šią salą, kad jos paktantėje pasitatė namą, kuriame gyveno paskutinius savo gyvenimo metus. Šiandien šioje vietoje įsikūręs muziejus, kuris yra vienas iš dviejų pagrindinių ir svarbiausių Capreros vietų.
 • Valle della Luna – nepakartojamo grožio slėnis.
 • Valle dei Nuraghi – viena iš įdomiausių Sicilijos vietų. Ypač įdomus nuragas Santo Antin, kuris yra sudėtingiausios struktūros, susidedančios iš trijų aukštų.
 • Tiscali – kalnas.
 • Il Castello – istorinė viduramžių laikų tvirtovė pačiame Sardinijos centre.

Sardinijos transportas

 1. Traukiniai – geležinkeliai tesiaisi apie 600 km, sujungia kelis didelius miestus: Kaljaris – Sassari ar Porto Torres Olbija ir Golfo Aranci (4 valandos).
 2. Žaliasis traukinys – skirtas kelionei į tam tikras Sardinijos gamtos vietas.
 3. Keltas – pagrindiniai uostai PORTO TORRES, SANTA TERESA di GALLURA , PALAUGOLFO ARANCI.
 4. Autobusai – kursuoja kelis kartus per dieną į skirtingus Sardinijos miestus ar kaimelius.
 5. Taksi – dirba visą parą, paimti galima lengvai – pakėlus ranką.