Pagalba, I-V 9-18 » info@flymaster.lt

Pigūs skrydžiai į Malagą

 

Apie miestą

Malaga – didelis uostinis miestas. Miestą ir jo nepakartojamą istorinį centrą galima išstudijuoti per dieną. Čia gimė Picasso ir aktorius Banderas. Taigi, Picasso mėgėjai laukiami muziejuose, o Banderaso mėgėjai… jie tiesiog laukiami Malagoje!

Lankytinos vietos

Alkazaba tvirtovė – šią tvirtovę galima pavadinti musulmoniškos miesto praeities centru. Tvirtovė randasi ant Gibralfaro kalvos, taigi jos sienas galima apžiūrėti iš visų miesto pusių.

Gibralfaro pilis – buvo pastatyta XIV amžiuje, norint sutalpinti kariuomenę bei apsaugoti Alkazaba tvirtovę. Kai karai tarp katalikų ir musulmonų pasibaigė, pilis tapo Fernando El Catolico rezidencija.

Merced aikštė ir gimtasis Picasso namas - Merced aikštė – viena iš svarbiausių aikščių mieste. Namuose, kurie yra netoliese gyveno žymūs Ispanijos skulptoriai, architektoriai bei menininkai. Žinoma, populiariausias iš jų yra Picasso namas.

Faktai apie Malagą

  • Malagoje gyvena daugiau nei 500 tūkst.žmonių.

Kainos

KavinėsKaina
Trijų patiekalų pietūs dviems, vidutinio lygio restorane40.02 €
McDonalds kompleksas6.5 €
Vietinis alus (0.5 litro)1.9 €
Puodelis kapučino1.85 €
Coca-cola (0.33 litro)1.35 €
Vanduo (0.33 litro)1.14 €
TransportasKaina
Vienkartinis bilietas visuomeniniam transportui1.3 €
Taksi, įsėdimas2.5 €
Taksi, už 1km0.94 €
Benzinas (1 litras)1.45 €

Nacionalinė valiuta – Euras

Tarptautinis telefono kodas - +34

Malagos oro uostas - Malaga Airport

Malagos viešasis transportas

AUTOBUSAI – populiariausias viešasis transportas Malagoje. Autobusai kursuoja reguliariai pagal tvarkaraštį. Naktį kursuoja 4 maršrutai. Miesto autobusai dažniausiai mėlynos spalvos, turistiniai – raudonos.

TAKSI – automobiliai baltos spalvos su mėlyna linija ant priekinių durų. 1 km kainuoja 0,84 – 1,03 EUR, priklausomai nuo savaitės dienos ir valandos minimali kelionės kaina svyruoja: 3,48 - 4,35 EUR.

Skrydžiai į Ispanijos miestus