Pagalba, I-V 9-18 » info@flymaster.lt

Pigūs skrydžiai į Las Palmą

 

Apie salą

Gran Kanarija - čia tikrai užtenka didelių turistinių centrų, kur yra daugybė viešbučių, parduotuvių, restoranų, barų ir kitų pramogų. Bet yra ir nedidelių kurortų, kurie specializuojasi vandens sporte. Ten galite mėgautis jūros ekskursijomis, išbandyti burlente, žvejoti, šokti su parašiutu – tinka visiems ir ypatingai aktyvaus poilsio mėgėjams!

Lankytinos vietos

„Kolumbo namai“ – buvusi salos Gubernatoriaus rezidencija, kurioje 1492 metais rugpjūčio mėnesį keliom dienom buvo sustojęs Kristupas Kolumbas (kol vieną iš jo laivų taisė).

Catedral de Santa Ana (Šv. Anos Katedra) – buvo statoma vienvardėje aikštėje 400 metų bėgyje (pradedant nuo 1497), tai atsispindėjo pastato architektūroje bei jo interjere: per visą statymo laikotarpį pasikeitė 8 architektoriai.

Museo Canario (Kanarų salų muziejus) – muziejus, kuris buvo įkūrtas 1879 metais, papasakos jums apie Gran- Kanarijos aborigenų gyvenimą prieš ispanų kolonizaciją. Čia galima pamatyti daugybę juvelyrinių darbinių, Guanches įrankių, urvas piešinius, namų apyvokos daiktus ir net mumijas.

Faktai apie Las Palmą (Kanarų salas)

  • Las Palme gyvena daugiau nei 370 tūkst.žmonių.

Kainos

KavinėsKaina
Trijų patiekalų pietūs dviems, vidutinio lygio restorane35.02 €
McDonalds kompleksas5.98 €
Vietinis alus (0.5 litro)1.6 €
Puodelis kapučino1.25 €
Coca-cola (0.33 litro)1.43 €
Vanduo (0.33 litro)0.68 €
TransportasKaina
Vienkartinis bilietas visuomeniniam transportui1.3 €
Taksi, įsėdimas3.5 €
Taksi, už 1km1 €
Benzinas (1 litras)1.11 €

Nacionalinė valiuta – euras

Tarptautinis telefono kodas - +34

Las Palmo oro uostas - Gran Canaria Airport (LPA)

Las Palmas viešasis transportas

TAKSI – vietinį taksi labai lengva atskirti nuo kitų automobilių pagal šviesią rožinę spalva su mėlyna juosta ant priekinių durų. Taip pat yra keli ženklai, kurie galėtų jums padėti. Pavyzdžiui, raidės „SP“ (Servicio Público – viešosios paslaugos) arba žalia lemputė automobilio viršuje (arba ant priekinio stiklo) – jinai užsidega kai taksi laisvas. Las Palmas taksi greita, nors ir pati brangiausia transporto priemonė.

Skrydžiai į Ispanijos miestus