Pagalba, I-V 9-18 » info@flymaster.lt

Pigūs skrydžiai į Kostą Doradą

 

Flymaster.LT Privalumai

728 aviakompanijų skrydžių kainos vienoje vietoje. Išsirinkite pigiausią!

Saugus atsiskaitymas

Apmokėjimas per Swedbank, SEB ir kitus bankus arba Visa/MasterCard.

Bilietai per 3 minutes

Tiek vidutiniškai užtrunka rezervuoti lėktuvo bilietus Flymaster.LT portale.

Aptarnavimas 24/7

Išsamios konsultacijos ir profesionali pagalba telefonu ir el. paštu.

Lėktuvų bilietai į Kostą Doradą

Kelionės į Kostą Doradą

Nusprendėte poilsiauti Ispanijoje? Nuostabu, nes Kosta Dorada laukia visų! Kurorte yra įvairių kategorijų viešbučių (nuo 1 iki 5 žvaigždžių), o ausksinis smėlis bei švari jūra – šių vietų vizitinė kortelė. Bet jeigu kartais užsinorėsite kažko daugiau, jūsų laukia istoriniai paminklai bei Kosta Dorados pramogos.

Lankytinos vietos

 1. Salou - Kosta Dorados miestas, vienas iš didžiausių pajūrio kurortų bei turizmo sostinė.
 2. Aventuros uostas – tai netik didelis kompleksas atrakcionų, tai tematinis parkas, kuris susideda iš "6 pasaulių". Taragona – dėl savo architektūrinio ansamblio, kurį sudaro dvi dalys, viena yra susijusi su Romos laikais, o antra Viduramžiais - Taragoną pažįsta visas pasaulis. 2000 metais ši vieta buvo paskelbta UNESCO kultūros paveldu.
 3. Reusas – verčiant iš lotynų kalbos Reusas reiškia "Reddis" – kelių sankryža. Dėl savo komercijos vystymosi XIX amžiaus viduryje Reusas tapo antru pagal dydį Katalonijos miestu ir vienu iš Pietų Europos prekybos centrų.
 4. Parc Sama - ši vieta įsikūrųsi apie 90 metrų aukštyje virš jūros lygio ir 5 kilometrų nuo Kosta Dorados bei tarp dviejų Ispanijos upių Alforja ir Riude-canyes.
 5. Santes Creus (Santa Kruzas) - miestelis, kurio pagrindinis akcentas - Šventojo Kryžiaus vienuolynas, dalis garsiojo Cistersų trikampio "(kiti du kampai - Poblet ir Valbona de les Monzhes).
 6. Poblet – mažas miestelis Taragono provincijos sudėtyje.
 7. Prades – šį miestą dar vadina "Raudonasis miestas", kadangi jis yra pastytas iš raudonojo akmens. Pats miestas yra apsuptas viduramžių sienos. Miesto plotas yra 32,58 km ², o 2010 metais gyveno 655 žmonės.

Kosta Dorados transportas

 1. Traukiniai – iš Salou kas valandą kursuoja traukiniai į Taragoną, Kambrilsą bei Barseloną. Kelionės kaina 1-6 EUR.
 2. Autobusai – Kosta Dorados centrinė autostotis randasi Taragonoje. Kelionės kaina į artimiausius kurortus kainuotų 2.5-3 EUR. Iki Barselonos autobusu galima nuvažiuoti už 10 EUR.
 3. Taksi – kainos labai įvairios. Pavyzdžiui, iš Salou iki Barselonos nuvažiuoti kainuotų 120—125 EUR.
 4. Pramoginiai laivai – kaina svyruoja priklausomai nuo atstumo, nuo 3 iki 20 EUR.