Pagalba, I-V 9-18 » info@flymaster.lt

Pigūs skrydžiai į Fuerteventurą

 

Apie miestą

Fuerteventura – antra pagal dydį (po Tenerifės) Kanarų salyno sala. Fuerteventura – saulės ir ramybės sala. Kaip ir aplinkinės salos, ji yra vulkaninės kilmės. Manoma, jog Fuerteventura - seniausia Kanarų salyno sala, kuri atsirado po vulkano išsiveržimo prieš 1000 metų.

Lankytinos vietos

Druskos muziejus – randasi Caleta de Fuste mieste ( Fuerteventura saloje).

Bayou vulkanas – nors yra visai neaukštas, tik 269 metrai, bet įlipti į jį pakankamai sunku (kelionė trunka apie 1,5 val). Tas, kuris vis dėl to įveiks vulkaną, gaus prizą – nepakartojamą Fuerteventuros, Lanzarote ir Lobo salų vaizdą.

Judančios kopos El Jable – tikrasis draustinio lobis, kuris randasi netoli nuo Corralejo kurorto. Ir kadangi tenai near autokelių, mėgautis šiuo nuostabiu vaizdu galima tiesiog eidami pasivaikščioti arba ant kupranugario.

Jūros kelionė valtimi su permatomu dugnu – šios kelionės metu galima atrasti tikrąjį povandeninį pasaulį ir pasijusti tarsi fantastiniame filme. Kruizas išvyksta iš Corralejo miesto uosto ir keliauja iki Lobosdari salos.

Faktai apie Fuerteventurą (Kanarų salos)

  • Fuerteventuros sala - antra pagal dydį (po Tenerifės) ir seniausia Kanarų salyno sala. Nuo jos iki Ispanijos 1350 km į šiaurę ir 100 km iki Afrikos pakrantės (Marokas) .

Kainos

KavinėsKaina
Trijų patiekalų pietūs dviems, vidutinio lygio restorane35.02 €
McDonalds kompleksas5.86 €
Vietinis alus (0.5 litro)1.48 €
Puodelis kapučino1.2 €
Coca-cola (0.33 litro)1.34 €
Vanduo (0.33 litro)0.62 €
TransportasKaina
Taksi, įsėdimas3.5 €
Taksi, už 1km1 €
Benzinas (1 litras)1.11 €

Nacionalinė valiuta – Euras

Tarptautinis telefono kodas - +34

Fuerteventuros oro uostas - Fuerteventura Airport

Fuerteventuros viešasis transportas

TAKSI

AUTOBUSAI – įlipti galima tik per priekines autobuso duris. Paaiškinkite vairuotojui, kur jums reikia važiuoti ir jis duos bilietą su atitinkama kelionės kaina.

Skrydžiai į Kanarus ir kitus Ispanijos kurortus