Pagalba, I-V 9-18 » info@flymaster.lt

Pigūs lėktuvų bilietai

 

Flymaster.LT Privalumai

728 aviakompanijų skrydžių kainos vienoje vietoje. Išsirinkite pigiausią!

Saugus atsiskaitymas

Apmokėjimas per Swedbank, SEB ir kitus bankus arba Visa/MasterCard.

Bilietai per 3 minutes

Tiek vidutiniškai užtrunka rezervuoti lėktuvo bilietus Flymaster.LT portale.

Aptarnavimas 24/7

Išsamios konsultacijos ir profesionali pagalba telefonu ir el. paštu.

Pigūs Aviabilietai

Lėktuvas – tai nuostabi transporto priemonė, kuri leidžia mums nukeliauti milžiniškus atstumus vos per kelias valandas. Atrodo, tereikia įsigyti skrydžio bilietą, įlipti į lėktuvą, pavyzdžiui, Vilniuje ir jau po kelių akimirkų susitikti su verlso parneriais Berlyne arba mėgautis poilsiu saulėtame Maljorkos kurorto paplūdimyje.

Užsisakykite aviabilietus internetu jau dabar!

Skubėkite pasinaudoti flymaster.lt skrydžių paieškos sistema, užsisakyti lėktuvo bilietus ir krautis lagaminus! Tiesiog ruoškitės kelionei ir neužkraukite sau galvos smulkiomis problemomis, juk Flymaster komanda visada pasiruošusi padėti bet kurioje situacijoje. Mes siūlome jums susirasti pigiausių aviabilietų ir, naudojantis skrydžių poieškos sistema, užsisakyti juos vos per kelias minutes. Flymaster konsultantai pasiruošę atsakyti į bet kuriuos jūsų klausimus. Taigi, drąsiai skambinkite, rašykite mums ir teiraukitės jums dominančiais klausimais.

Kuo skiriasi lėktuvo aptarnavimo klasės ir kokios paslaugos teikiamos lektuve?

Šiuo metu yra išskiriamos 3 lėktuvo aptarnavimo (komforto) klasės:

  1. Pirmoji klasė – aukščiausios klasės aptarnavimas, pati brangiausia ir patogiausia klasė. Pirmos klasės kajute galima užsisakyti tik tolimųjų transatlantinių skrydžių metu, nors yra išimčių.
  2. Verslo klasė – turi Cradle seats, Angled lie flat seats, Fully flat seats vietas. Maistas ir gėrimai (taip pat ir alkoholiniai) įeina į lėktuvo bilieto kainą.
  3. Ekonominė klasė – pigiausia, kiekviena vieta turi sulankstomą staliuką. Visos papildomos paslaugos priklauso nuo aviakompanijos.

Užsisakydami aviabilietus pirmoje arba verslo klasėje, vėliau žymiai lengviau keisti duomenis. Dėl didelių apribojimų ekonominėje klasėje keisti vietą, keleivio amžių ir kt. bus žymiai sunkiau.

Tam, kad keleivio kelionė būtų malonesnė lektuve yra teikiamos papildomos paslaugos, kurios gali būti įtrauktos į lėktuvo bilieto kainą. Taigi, drąsiai kreipkitės dėl pagalvių, antklodžių ar pledo. Jeigu buvote atskirti nuo draugo ar vaiko ir šios problemos nepavyko išsiaiškinti registracijos metu, tokiu atveju, likus ar atsilaisvinus vietai, galite paprašyti jus persodinti. Papildomos maisto porcijos, dar vienos stiklinės vandens, pašildyti vaikui buteliuką, paprašyti medicininės pagalbos, lopšį kūdikiui, vietą kojoms ir t.t. – teikiamos įvairios paslaugos priklausomai nuo aviakompanijos.

Prieš užsisakydami bilietus būtinai susipažinkite su skraidymo taisyklėmis, kadangi aviabilieto įsigyjimas reiškia, jog keleivis yra susipažinęs ir sutikęs su visomis sutarties sąlygomis.

Kaip susimokėti už aviabilietus?

Banko pervedimas, mokėjimo kortelės, per www.mokėjimai.lt bei PayPal mokėjimo sistema.

Kaip susirasti pigių aviabilietų ir kaip susitaupyti?