Pagalba, I-V 9-18 » info@flymaster.lt

Pigūs skrydžiai į Vieną

 

Apie Vieną

Į Vieną atvyksta operos mėgėjai, muziejų gerbėjai ir tiesiog įsimylėjėlių porelės. Ir ne veltui, juk Viena – vienas iš žavingiausių Europos centrų. Viena - prabangių rūmų, didingų aikščių bei vaizdingų gatvelių miestas.

Viena turi dviejų tūkstantmečių istoriją, be to, meno galerijų, koncertinių salių ir visame pasaulyje garsios Vienos operos dėka miestas tapo Europos kultūros sostine. Meną čia galima pamatyti beveik visų tipų ir formų: pradedant klasikine Rodeno skulptūra ir baigiant fantastiniais Ar-Briuto šedevrais.

Lankytinos vietos

  • Kiekvienas būtinai turėtų aplankyti XII amžiaus gotikinės architektūros šedevrą – Šv. Stepono katedrą, Šv. Petro bažnyčią bei Hofburgo ir Belvedere rūmus. Be to, tikrai nepasigailėsite, jeigu aplankysite Dailės muziejų – tai vienas iš svarbiausių pasaulinio meno lobių. Dėmesio verta ir Šenbrun “Gražioji pilis” – imperatoriaus rezidencija. Iš viso Vienoje dirba daugiau nei 80 muziejų.

Faktai apie Vieną

  • Vienoje gyvena daugiau nei 1700 tūkst. žmonių.

Kainos

KavinėsKaina
Trijų patiekalų pietūs dviems, vidutinio lygio restorane35.00 €
McDonalds kompleksas6.14 €
Vietinis alus (0.5 litro)3.50 €
Puodelis kapučino2.96 €
Coca-cola (0.33 litro)2.45 €
Vanduo (0.33 litro)1.66 €
TransportasKaina
Vienkartinis bilietas visuomeniniam transportui2.10 €
Taksi, įsėdimas3.81 €
Taksi, už 1km1.42 €
Benzinas (1 litras)1.39 €

Nacionalinė valiuta – Euro

Tarptautinis telefono kodas - +43

Vienos oro uostas - Vienna International Airport (VIE)

Vienos viešasis transportas

  • Į Vienos viešąjį transportą įeina autobusai, tramvajai, metro (U-Bahn) bei priemiestiniai traukiniai (S-Bahn). Norėdami patogiai važinėti per miestą – geriausiai įsigyti Vienos transporto kortelę: su šia kortele tikrai sutaupysite. Jeigu Vienoje planuojate būti vos kelias dienas, pigiau pirkti vienkartinius bilietus. Bilietus įsigyti galima metro stotyse ar specialiuose kioskuose (Tabak-Trafik).

Kiti skrydžiai