Pagalba, I-V 9-18 » info@flymaster.lt

Pigūs skrydžiai į Edinburgą

 

Apie miestą

Edinburgas – didingas Škotijos senovės miestas. Neįmanoma žodžiais nusakyti miesto atmosferą, dieną galima praleisti laiką muziejuose bei galerijose, o vėlai vakare apsilankyti teatre, pavakarieniauti restorane ar nueiti į klubą.

Lankytinos vietos

Balmoral viešbutis, Edinburgo pilis bei Royal Mile, kuri veda į Holirudo rūmus (buvę Marijos Stiuart rūmai, o dabar Anglijos karalienės rezidencija). Miesto centre – "Princes Street" gatvė, kurioje randasi žymus Škotijos monumentas ir Nacionalinė paveikslų galerija. Netoli nuo rūmų randasi “Karaliaus Artūro sosto” uola.

Škotijos monumentas – paminklas rašytojui, kuris labiau panašus į cerkvę, viena iš reikšmingiausių vietų Edinburge. Miesto centre randasi 60 metrų aukščio s. Waltero Scotto ir jo šuns Maidos statula.

Kitos Edinburgo lankytinos vietos: Šv. Margaritos cerkvė, Kasl-Rock pilis, Karališka rezidencija Škotijoje, Šv. Žilio cerkvė, Škotijos parlamento pastatas, Karališkasis muziejus, Šiuolaikinės istorijos ir Škotijos istorijos muziejus.

Faktai apie Edinburgą

  • Edinburge gyvena daugiau nei 500 tūkst. žmonių.

Kainos

KavinėsKaina
Trijų patiekalų pietūs dviems, vidutinio lygio restorane63.37 €
McDonalds kompleksas5.89 €
Vietinis alus (0.5 litro)3.80 €
Puodelis kapučino2.94 €
Coca-cola (0.33 litro)1.30 €
Vanduo (0.33 litro)1.10 €
TransportasKaina
Vienkartinis bilietas visuomeniniam transportui1.90 €
Taksi, įsėdimas3.36 €
Taksi, už 1km2.53 €
Benzinas (1 litras)1.70 €

Nacionalinė valiuta – GBP

Tarptautinis telefono kodas - +44

Edinburgo oro uostas - Edinburg Airport. Į Edinburgo oro uostą iš Kauno skraido "Ryanair".

Edinburgo viešasis transportas

  • Viešasis miesto transportas – Lothian Buses autobusai, kurie pagrinde kursuoja tik Edinburgo centru ir First Edinburgh autobusai – kursuoja per miesto apylinkes ir kaimelius.
  • Maršrutų tvarkaraščius galima rasti kiekvienoje stotelėje. Kelionės kaina per miestą – 1,2 svarai (vaikams iki 5 metų nemokamai).

Skrydžiai į Angliją