Pagalba, I-V 9-18 » info@flymaster.lt

Pigūs skrydžiai į Bristolį

 

Apie miestą

Nepakartojamas jūros miestas - Bristolis, siūlo savo svečiams aplankyti įspūdingus paminklus, žymias lankytinas vietas, mėgautis aukštos klasės viešbučiais, sudalyvauti kultūriniuose renginiuose, juk ne šiaip sau Bristolis užima ketvirtą vietą tarp labiausiai lankytinų miestų Anglijoje! Norite į Bristolį? Puiku, Bristolis laukia jus visada, o ypač vasarą, kai miestas prisipildo audringais, pašėlusiais festivaliais bei karnavalais!

Lankytinos vietos

Cliftono kabantis tiltas per gilųjį Eivono tarpeklį, kuris buvo suprojektuotas 1836-1964 metais Isambardo Brunelio, skaitomas vienu iš labiausiai žinomų miesto ir net šalies paminklų ar lankytinų vietų. Nepaisant to, jog nuo tilto atsiveria nuostabus vaizdas į Bristolį, tiltas, taip pat, žinomas kaip “Savižudžių tiltas”.

Netoli nuo Kliftono observatorijos randasi taip vadinamoji “Obscura – kamera”, išlenktas veidrodis, atspindintis panoraminį observatorijos vaizdą ant specialaus ekrano. Šalia tilto randasi Bristolio urvai, iš jų garsiausias Milžiniškasis urvas, patekti į kurį galima per tunelį iš Kliftono observatorijos.

Faktai apie Bristolį

  • Bristolyje gyvena daugiau nei 440 tūkst. žmonių.

Kainos

KavinėsKaina
Trijų patiekalų pietūs dviems, vidutinio lygio restorane63.37 €
McDonalds kompleksas6.18 €
Vietinis alus (0.5 litro)4.25 €
Puodelis kapučino2.73 €
Coca-cola (0.33 litro)1.57 €
Vanduo (0.33 litro)1.42 €
TransportasKaina
Vienkartinis bilietas visuomeniniam transportui3.17 €
Taksi, įsėdimas3.30 €
Taksi, už 1km1.27 €
Benzinas (1 litras)1.68 €

Nacionalinė valiuta – GBP

Tarptautinis telefono kodas - +0117

Bristolio oro uostas - Bristol Airport (BRS). Iš Kauno į Bristolį skraido Ryanair.

Bristolio viešasis transportas

Bristolio keltas – patogiausias ir geriausias miesto transportas. Išvyksta iš miesto centro, kursuoja dvejais maršrutais.

  • Pirmasis vyksta iki Temple Meads stoties (kelionės trukmė – 1 val., per dieną kursuoja nuo 6 iki 10 reisų, kursuoja nuo balandžio iki spalio), sustodamas prie Bristolio tilto ir Kesl parko.
  • Antrasis vyksta iki vieno iš Bristolio Hotwells uosto rajonų (kelionės trukmė – 40 min., per dieną kursuoja nuo 12 iki 16 reisų, kursuoja ištisus metus), sustodamas prie vienos iš svarbiausių Bristolio lankytinų vietų - keleivinio lainerio- Brunel’s ss Great Britain muziejo.

Skrydžiai ir lėktuvo bilietai iš Bristalio