Pagalba, I-V 9-18 » info@flymaster.lt

Pigūs skrydžiai į Angliją

 

Flymaster.LT Privalumai

728 aviakompanijų skrydžių kainos vienoje vietoje. Išsirinkite pigiausią!

Saugus atsiskaitymas

Apmokėjimas per Swedbank, SEB ir kitus bankus arba Visa/MasterCard.

Bilietai per 3 minutes

Tiek vidutiniškai užtrunka rezervuoti lėktuvo bilietus Flymaster.LT portale.

Aptarnavimas 24/7

Išsamios konsultacijos ir profesionali pagalba telefonu ir el. paštu.

Lėktuvų bilietai į Angliją

Ieškote pigių lėktuvo bilietų į Angliją arba iš Anglijos? Flymaster suteiks Jums galimybę palyginti 728 pasaulio aviakompanijų skrydžių į Jungtinę Karalystę kainas. Jokių papildomų mokesčių – Flymaster komanda suteikia Jums garantiją, kad lengvai surasite tinkamą ir svarbiausia patinkantį skrydį į Angliją (UK). Pigūs aviabilietai į Didžiąją Britaniją tik čia.

Skrydžiai į Didžiają Britaniją

Apie šalį

Jungtinė Karalystė – šalis, kuri visada turi tūkstančius „nuolatinių klientų“: keliautojai, kurie atvyksta vėl ir vėl. Čia turistų laukia viduramžių pilys, gotikinės katedros, nepakartojami ir ramūs kaimo kraštovaizdžiai, pašėlęs naktinis Londonas, mokslas geriausiose kalbų mokyklose, šopingas brangiuose centruose bei kasymasis po „blusų turgų“. Vienu žodžiu, čia jūsų laukia įvairovė.

Sostinė – Londonas.

Lankytinos vietos

Senoviniai paminklai, įdomūs muziejai, vaizdingi ežerai ir senoviniai kaimeliai – Didžioji Britanija pilna įspūdžių. Pačios populiariausios lankytinos vietos: seniausia šalyje Linkolno tvirtovė, viduramžių miestas Jork bei paslaptingas šalies statinys - Stounhendžas.

Floros ir faunos mėgėjams reikėtų aplankyti Lankašyrą ir didžiausią Anglijoje nacionalinį parka, taip pat Ežerų kraštą, kur pamatysite nepakartojamų ežerų kraštovaizdžių.

Geriausios vietos, kur galima susipažinti su Anglijos tradicijomis – Cambridge ir Oxford, Šekspyro gimtinė Stratford-upon-Avon ir Darem miestas. Pasivaikščioti per senovinius angliškus kaimelius Cotswoldse ir kartu pasigrožėti milžiniška kalkakmenio uola.

Istorijos mėgėjai bus nustebinti Northumberlandu, kur pamatys nesuskaičiuojamą kiekį pilių bei mūšio laukų.

Kainos

KavinėsKaina
Trijų patiekalų pietūs dviems, vidutinio lygio restorane56.29 €
McDonalds kompleksas6.26 €
Vietinis alus (0.5 litro)3.75 €
Puodelis kapučino2.92 €
Coca-cola (0.33 litro)1.37 €
Vanduo (0.33 litro)1.17 €
TransportasKaina
Vienkartinis bilietas visuomeniniam transportui2.63 €
Taksi, įsėdimas3.5 €
Taksi, už 1km1.71 €
Benzinas (1 litras)1.71 €

Nacionalinė valiuta – Svaras sterlingų

Tarptautinis telefono kodas - +44

Anglijos oro uostai

Anglijos viešasis transportas

Jungtinėje karalystėje labiausiai išvystytas geležinkelis. Taigi, traukiniu galima nuvykti į bet kurį šalies miestelį: maršrutų ir bilietų pasirinkimas milžiniškas, todėl lengvai galima organizuoti kelionę traukiniu po šalį. Pavyzdžiui, Intercity-125 apjungia Londoną, vidurinę ir šiaurės rytų Anglijos dalis, pietų ir vakarų Velsą bei Škotiją. O Intercity-225 per nepakartojamai trumpą laiką nuveš keleivius iš Londono į Jorkšyrą arba prie rytų ir šiaurės rytų Škotijos krantų. Eurostar greitieji traukiniai keleivius iš Paryžiaus ir Briuselio į Londono Vaterloo stotį atveš vos per 3 valandas. Bilietų galima užsisakyti iš anksto. Taip pat kursuoja naktiniai traukiniai, kurie leidžia turistams sutaupyti kokią dieną ir aplankyti daugiau vietų.