Pagalba, I-V 9-18 » info@flymaster.lt

Pigūs skrydžiai į Korką

 

Apie miestą

Korkas - antras pagal didumą Airijos miestas. Griežtas darbo dieną, naktį miestas netikėtai atsibunda ir kartu su įvairiais klubais ir pašėlusiais vakarėliais tampa aktyviausiu naktinio gyvenimo centru. Be paminklų ir senovinių, šventų ir šiaip įdomių vietų aplankymo - protestantų katedros, daugybės bažnyčių ir alaus virimo gamyklų – turistai dažnai atkeliauja čia tam, kad galėtų aplankyti Blerni pilį ir laimei pabučiuoti tenai esantį akmenį, kuris pasak pasakojimų apdovanoja ne tik laime, bet ir iškalbingumu.

Lankytinos vietos

Korko miesto architektūra negali pasigirti senoviniais pastatais. Nuo seniausio pastato su poetiniu “Raudonojo vienuolyno” pavadinimu, kuris buvo pastatytas dar XIV amžiuje ir buvo vienuolių prieglauda, iki mūsų dienų liko te centrinė varpinė. Pavadinimas – pagarba statybiniai medžiagai, raudonajam smiltainiui.

„Kalbančius“ pavadinimus Korke turi ne tik architektūros paminklai. Net miesto pavadinimas, verčiant iš airių reiškia "pelkė". Viskas dėl to, kad vietovė, kurioje dabar randasi antras pagal didumą Airijos miestas, pelkėta.

Faktai apie Korką

  • Korke gyvena daugiau nei 120 tūkst. žmonių.

Kainos

KavinėsKaina
Trijų patiekalų pietūs dviems, vidutinio lygio restorane50.00 €
McDonalds kompleksas8.00 €
Vietinis alus (0.5 litro)4.00 €
Puodelis kapučino2.99 €
Coca-cola (0.33 litro)1.27 €
Vanduo (0.33 litro)1.18 €
TransportasKaina
Vienkartinis bilietas visuomeniniam transportui1.90 €
Taksi, įsėdimas4.35 €
Taksi, už 1km1.06 €
Benzinas (1 litras)1.60 €

Nacionalinė valiuta – Euro

Tarptautinis telefono kodas - +353

Korko oro uostas - Cork Airport (ORK). Į Korko oro uostą iš Vilniaus skraido "Ryanair".

Korko viešasis transportas

  • Miesto centre patogiausia keliauti pėsčiomis, tačiau ir specialūs autobusai visada turistų paslaugoms. Kelionės kaina 1,3 EUR.
  • Be to, galima išsinuomoti dviratį Rothar Cycles(55 Barrack St. gatvėje), nuomos kaina 25 EUR dienai, 80 EUR/savaitei. Taip pat, jie gali pasiimti dviratį iš kito miesto, tokios paslaugos kaina būtų apie 30 EUR. Ko gero turistų tikrai mėgstamos yra vasaros dviračių ekskursijos.

Skrydžiai ir lėktuvo bilietai iš Korko